Crocs Terlik / Sandaletlerin Öne Çıkan Özellikleri | Barcin.com

Daha önce hiç Crocs kullanmadıysanız bu videodan sonra kararınızı değişitreceksiniz. Çünkü Crocs şimdiye kadar giydiğiniz terliklerin hiçbirine benzemiyor. Siz çoktan Crocs bağımlısı olduysanız, neden bahsettiğimizi iyi biliyorsunuz demektir.

Crocs terliklerin 90’dan fazla ülkede şimdiye kadar 300 milyondan fazla satılmasının ardında tabii ki benzersiz konforu geliyor. Crosslite malzemeyle üretilen terlikler hafif ve suda batmayan yapıda. Terliklerin üzerinde gördüğünüz delikler hava ve su sirkülasyonu için tasarlandı. Yani bu terlikleri hem kuru hem de ıslak zeminde güvenle kullanabilirsiniz. Hızla kuruyan Croscs terlikler ıslak zeminlerde kaymaz.

Crocs terliklerin iç tabanı topuktan parmak ucuna kadar rahatlık sağlar. Yastıklamalı taban tasarımı sayesinde terlikleri gün boyu ağrı ve rahatsızlık hissi duymadan kullanabilirsiniz. Crosslite topuk bandı ayağınızı kavrayarak daha kolay kullanım sağlarken isteğe bağlı olarak hareket ettirilebilir. Özel malzemesi sayesinde kolay temizlenen terlikler kesinlikle koku yapmaz.

Crocs terliklerin dış tabanı kayma yapmaz ve farklı zeminlerde yüksek tutuş sağlar. Geniş kalıbı ile çok konforlu olan bu terliği bir kere kullandıktan sonra vazgeçmeniz çok zor olacak. Cıvıl cıvıl Crocs terlikler kadın/erkek ve çocuk modelleriyle Barcin.com adresinde sizi bekliyor.

Yepyeni inceleme videolarından haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Satın almak için tıklayın: http://ow.ly/4InG301wy82

Bizi takip edin:

http://www.barcin.com
https://facebook.com/barcincom
https://www.instagram.com/barcincom
https://twitter.com/barcincom