Ayaklarınız geniş ise ayakkabının önü biraz dar gelebilir. Adidas’ın klasik ayakkabılarından zaten birkaç çift varsa yeni ve farklı bir Adidas spor ayakkabı almanın tam zamanı. Hoka One One Clifton 6, sağlam tabanıyla ilk bakışta 90’lı yılların platform ayakkabılarını andırıyor. Ancak çok hafiftirler ve çok iyi yastıklama ile rahat ve dengelidirler – hacimli hissetmeden. Saucony Kinvara 11 görünüş olarak öne çıkmıyor ancak ayakkabıyı kutusundan çıkarır çıkarmaz hafif bir nike ayakkabı indirim olduğunu hissediyorsunuz. Hafif ayakkabıların düşük ağırlığa ulaşmak için başka özellikler vermesi gerektiği önyargısı, Saucony Kinvara 11 için doğru değil, tam tersi. Ayakkabılar güzel bir temel stabiliteye ve asfaltta koşmayı bir zevk haline getiren inanılmaz bir şok emilimine sahiptir.

Hangi koşu ayakkabısını almalıyım? Bu soru birçok kişi tarafından soruldu. Bu nedenle, koşu ve yürüyüş için farklı markalardan yedi popüler spor ayakkabısı modelini sizler için test ettik. Şu anda satışa sunulmuş en iyi koşu ve yürüyüş ayakkabıların artı ve eksi yönelerini belirledik. Testlerimize tabi olan bu spor ayakkabıları ile ilgili değerlendirmemizi okumadan erkek spor ayakkabı indirim almamanızı öneririz… İşte, koşu veya yürüyüş için en iyi spor ayakkabıların değerlendirmeleri! adidas ve Puma’nın hikâyesi, Alman kardeşler Adolf ve Rudolf Dassler’in 1920’lerde Dassler Kardeşler Ayakkabı Fabrikası adı altında annelerinin çamaşır odasında ayakkabı üretmeleriyle başlıyor. Babaları Christoph von Wilhelm’in bir ayakkabı fabrikasında işçi olarak çalıştığı Dassler kardeşlerin ayakkabıları, 1930’larda altın madalya kazanan olimpiyatçıların ayaklarını süsledikten sonra patlama yaşıyor. 1936’da Dassler’in, ABD’li sprinter Jesse Owens’ı 1936 Yaz Olimpiyatları’nda el yapımı sivri uçları kullanmaya ikna etmesiyle markanın başarı serüveni hız kazanmış oluyor. Owens’ın dört altın madalyasının ardından Dassler ayakkabılarının adı ve şöhreti dünya sporcuları ve eğitmenleri tarafından tanınır hale geliyor.

II. Dünya Savaşı’ndan önce her yıl 200.000 çift ucuz ayakkabı satan kardeşler, aralarındaki iletişimsizlik ve anlaşmazlıklar neticesinde 1948 yılında ayrılmaya karar veriyorlar ve iki rakip firma kuruyorlar. Adolf ve Rudolf Dassler tarafından adidas ve Puma adında kurulan bu markalar, şu anda hâlâ Almanya’nın Herzogenaurach şehrinde bulunuyor. Marka, 2011 yılında Greenpeace çevre grubu tarafından “detoks tedavisi yapmak” için başlatılan bir görevi üstlendi. Şirket, üretim zincirinde toksik ürünlerin kullanımı ve salınımı ile mücadele etmeye kararlıdır.Puma’nın hamlesi, Greenpeace’in Nike, Puma ve Adidas gibi büyük giyim markaları ile satışından sorumlu tedarikçiler arasındaki ticari bağlantıları belirleyen “Kirli Çamaşır” raporunu yayınlamasından iki hafta sonra geldi. Ayağa çorap gibi oturur ve ayakkabılar, ayakların üst kısmında ekstra destek sağlar. Kumaş iyi hava alır ve sıcak havalarda uzun koşulara rağmen ayakları sıcak ve künt hissettirmez. Ayakkabı bağcıkları iyi bir uzunluğa sahiptir ve hızlı aralıklarla ve yokuş aşağı koşularda bile yerine iyi oturur. Reebok Forever Floatride Energy 2.0, şık ve hoş bir tasarıma sahip daha hafif bir standart ayakkabıdır.

Nötr bir adidas ayakkabı indirim olmak için, tabanı sabit olarak deneyimliyoruz – biraz daha sert türden – bu da bunu takdir eden koşucular için bir avantaj. Puma SE, 1948 yılında Adidas’ın kurucusu Adolf Dassler’in ağabeyi Rudolf Dassler tarafından kurulan ve Fransız Kering grubunun 2018 yılına kadar bir yan kuruluşu olan Bavyera’daki Herzogenaurach’ta bulunan Rudolf Dassler tarafından kurulan spor malzemeleri üretiminde uzmanlaşmış bir Alman şirketidir. Tabanın arka kısmı kalındır, ancak o kadar yumuşak bir malzemeden yapılmıştır ki, sadece birkaç seanstan sonra, koşu adımları sırasında tabanın birbirine bastırıldığı yerlerde izler vardı. Ne yazık ki bu, ayakkabıların birkaç koşudan sonra eskimiş görünmesine neden oluyor. 1 Temmuz 2014’te, markanın kazandığı en büyük sponsorluk sözleşmesi olan ve rakipleri Adidas ile rekabet etmesine olanak tanıyan Puma, yıllık 38 milyon Euro ile 5 yıllığına Arsenal’in resmi sponsoru oldu.

New Balance Fresh Foam 1080v10, yeni başlayan ve enerji üreten bir çift ayakkabı isteyen veya deneyimli bir koşucu olan ve koşu adımınızı zorlamak ve normal koşu adımlarınızdan çeşitlilik isteyen sizler için uygun koşu ayakkabısıdır. ağırlık antrenman ayakkabıları. Adidas ayakkabı indirim söz konusu olduğunda, herkes farklı bir şeyler arar. Bazı insanlar malzemelere bakar; diğerleri ayakkabıda uyum ve rahatlık ister. Bununla birlikte, günümüzde ayakkabılar sadece deri veya plastikten daha fazlası haline geldi. Bugün, onlar bir moda ifadesi. Bugünlerde ayakkabılar için pek çok ‘ileri teknoloji’ özellik var – öyle ki bazı ayakkabılar ayakkabıdan çok makine gibi görünebiliyor. Tıpkı diğer moda trend belirleyicileri gibi, en iyi markalar da her zaman birbirlerini geçmek ve tüketici ihtiyaçlarını karşılayan bir ucuz spor ayakkabı tasarlamak için rekabet ediyor. Söz konusu kadın ayakkabıları olunca her konuda olduğu gibi listemiz oldukça uzamakta. Reebok Forever Floatride Energy 2.0 nötr bir ayakkabı olduğundan, zemine karşı kendi içinde biraz daha serttir; Ayak çarpmasında veya tekmede önemli bir yardım almazsınız.